fbpx

Môj príbeh

Som ŽENA, partnerka, matka troch nádherných detí...som tvorkyňa svojho života .

V mojom živote som kráčala po rôznych cestách, niektoré viedli na rozkvitnuté, slnkom presvetlené lúky plné farebných kvetov a iné zasa do tŕnistých kríkov plných bolesti.

Dnes viem, že všetky cesty boli pre dané obdobie potrebné. Pramenili z nich mnohé uvedomenia i precítenia.

Dlho mi trvalo, kým som prijala, že všetko čo zažívam si tvorím svojimi myšlienkami, slovami, spôsobom života aký žijem.

A tak som začala skúmať kto skutočne som, čo naozaj cítim, čo ma napĺňa, čo mi robí radosť…

Mnoho rokov to boli deti a všetko s nimi spojené. No žena vo vnútri mňa cítila, že je tam ešte čosi viac…že život nie je len o uspokojovaní potrieb druhých…a že rozdávať môžeš iba ak máš z čoho…ak je tvoja studnica lásky naplnená…

Do môjho života vstúpila jóga…vždy keď som sa posadila na jogamatku, mojím telom i mysľou sa rozlieval neopísateľný pokoj a moje srdce napĺňala láska.

Po istom čase som pocítila, že túžim byť tou, ktorá bude predávať toto učenie ďalej a tak som sa stala učiteľkou jógy.

Neustále dopĺňam vedomosti, aby som svojím klientom prinášala nové poznanie.

S jógou prirodzene prišlo hlbšie vnímanie svojho tela a tak som sa viac zamerala na životosprávu, stravovanie z pohľadu ajurvédy, či čínskej medicíny.

Jóga ma viedla viac do hĺbky samej seba do svojho svetla, ale i do tienistých častí samej seba.

Postupom času som zistila, že mnohé naše prejavy pramenia z minulosti, z nášho detstva, prenatálneho obdobia či počatia.

A tak som navštevovala terapeutov, ktorí mi pomáhali objasniť mnohé aspekty mňa samej, prečo sa mi rôzne situácie v mojom živote opakujú a akým spôsobom ich preliečiť, porozumieť im.

Až som jedného dňa pocítila, že i ja môžem byť sprievodkyňou pre vás na vašej ceste.

Sprievodkyňou do nového života, ktorý opäť naplní láska, radosť, vášeň, plné zdravie, láskyplné spojenia a sloboda.

Cesta spoznávania svojej ženskosti ma priviedla do školy kňažiek bohyne Živeny.

A tu sa otvoril veľký priestor návratu a rozpomínania sa na svoje dary…cítiť ženy, ich príbehy, pocity, sprevádzať ich iniciačnými bránami života, cez vlastné skúsenosti a svoj príbeh ich inšpirovať a sprevádzať ich na ceste.

Cesta lásky a otvoreného srdca je moja voľba, moja cesta.

Absolvovala som výcvik terapeutov, ročnú školu kňažiek Živeny, v súčasnosti navštevujem 2 – ročnú školu – Kňažka lásky a posvätnej sexuality u avalonskej lektorky, absolvovala som kurz terapií Access bars. Neustále sa vzdelávam v oblasti aromaterapie a liečivej sily rastlín. 

Jedného dňa mi v meditácii odovzdala dar moja prababička…v jej slovách znelo…Tvor rukami a slovom…šír lásku a svetlo… a začni tvoriť sviečky. A tak som prijala tento dar a začala…A teraz je to náš rodinný projekt. Tvorím sviečky – svetelných sprievodcov na ceste bližšie k Sebe. Sú energetické sviečky, to ktorých je vložený zámer, ktorý s Vami pracuje vždy, keď sa rozžiari plameň sviečky…

Som tu pre vás ako terapeutka, sprievodkyňa, učiteľka jógy. Rada Vás budem sprevádzať výnimočnými okamihmi života cez osobný rituál “na mieru”, či terapiami i osobnými konzultáciami.

Teším sa na osobné či online stretnutie.

S láskou Martina Magdaléna

Minimálne 4 znaky