Nahrávam Podujatia

« Všetky Podujatia

  • Táto udalosť už prebehla.

Moje telo môj chrám

1. júna 2021 @ 18:00 - 20:00 CEST

6€

Drahé ženy, srdečne Vás pozývam na spoločné online stretnutie pod názvom Telo môj chrám. Stretnutie bude mať dve časti. Prvú hodinku sa povenujeme pohybu cez láskavú, jemnú, ženskú jógu a druhú hodinku si budeme rozprávať o stravovaní, o tom ako si upraviť jedálny lístok tak, aby naše telo bolo vyživené, aké potraviny sú vhodné v tomto období. Ako zmeniť trápenie nášho tela cez diéty na vyživenie a výživu. Budeme si rozprávať o tom ako naše telo detoxikovať, aby sme boli plné zdravia a vitality.

Naše telo je úžasné, prostredníctvom neho môžeme prežívať krásu tohto pozemského života. A je len na nás ako sa oň staráme a čo doň vkladáme. Je čas prevziať plnú zodpovednosť za naše zdravie. Môžeme byť sami sebe liečiteľom, ak sa opäť spojíme s telom, prehĺbime lásku k nemu, príjmeme ho také aké je.

Stretnutie prebehne online formou v uzavretom kruhu cez aplikáciu Zoom.

Teším sa na každú jednu z Vás.

S láskou Martina Magdaléna

Záväzné prihlásenie je až po zaplatení. Príspevok za výmenu energií je 6 € .

P.S. Som učiteľka jógy a terapeutka, aromaterapeutka, kňažka… Bližšie infomácie o mne a mojom tvorení si môžete prečítať na mojej stránke v sekcii „Môj príbeh“. Poznatky ohľadne stravovania mám zo svojho vlastného študovania, sledovania svojho tela, zdravia, zdravia mojej rodiny a mojich blízkych a niektorých klientov. Nie som žiadny výživový poradca, preto všetky informácie, ktoré k Vám cezo mňa prídu nie sú podložené žiadnym certifikátom, ani osvedčením.

Prihlasovať sa môžete cez tento formulár:

V prípade záujmu o viac informácií sa môžeš registrovať tu:

Loading

Podrobnosti

Dátum:
1. júna 2021
Čas:
18:00 - 20:00 CEST
Cena:
6€
Udalosť Kategória:
Udalosť - značky:
, , ,

Miesto udalosti

On-line (Zoom)
Zoom Meeting + Google Map

Organizátor

Martina Magdaléna
Telefón:
+421 907 794 726
Email:
terapie@martina-magdalena.sk
Organizátor - zobraziť webovú stránku
Minimálne 4 znaky