fbpx
Nahrávam Podujatia

« Všetky Podujatia

  • Táto udalosť už prebehla.

Rozkvitni v Ženu

5. júna 2021 @ 9:30 - 17:30 CEST

30€

Drahé ženy,

srdečne Vás pozývam na spoločnú cestu – jednodňový seminár, kde si spoločne vytvoríme červený stan – prekrásny ženský kruh, budeme sa venovať našej cykličnosti, našej menštruácii. Budeme si rozprávať o menštruačnom cykle, ako vplýva na naše emócie, pocity, prejavy. Ako využívať energie jednotlivých fáz v cykle k väčšej tvorivosti, kedy viac venovať čas sebe a oddychu. Ako začať vnímať menštruáciu ako dar a prečo je vlastne pre ženu dôležitá. Ako pracovať s menštruačnou krvou.Vrátime sa do obdobia, kedy sme prvý krát dostali menštruáciu. V dobe keď sme boli dievčatkami téma menštruácie bola tabuizovaná. Informácie ktoré sme vtedy dostali od našich maminiek v nás často krát vyvolali strach, či odpor ku krvi, alebo bolestiam s menštruáciou súvisiacich. Menštruácia sa považovala za  niečo čo život ženy sťažuje, obmedzuje. Boli v nás zasiate semienka hanby, odporu, či strachu. A tak práve v tento víkend prepíšeme tieto vzorce a privítame menštruáciu do nášho života cez prekrásny rituál MENARCHÉ.

Príchod prvej menštruácie je veľmi významným okamihom v živote dievčatka, kedy sa z dievčaťa rodí Žena. A tak si počas tohoto víkendu vytvoríme bezpečný červený stan – ženský kruh, kde sa navrátime do obdobia prvej menštruácie, preliečime naše spojenie s menštruačnou krvou, naladíme sa na svoju cykličnosť a celý deň zavŕšime prekrásnym rituálom Menarche – oslava prvej menštruácie – prechod z dievčaťa v Ženu. Týmto rituálom môže prejsť žena v akomkoľvek veku, aj keď už napríklad menštruáciu nemá. Práve vďaka tomuto rituálu môže každá jedna žena začať viac prijímať samú seba, svoje telo, získať viac úcty k sebe a k svojej cykličnosti. Častokrát práve vďaka tomuto rituálu je eliminovaná i bolestivá menštruácia, rovnako tak i ťažkosti, ktoré mnohé žienky prežívajú v prechodovom období, kedy už menštruáciu strácajú. Práve vďaka tomuto rituálu prináša žena novú energiu aj do celého svojho rodu, k svojím predkyniam, ale i k svojím deťom – dcérkam. Rituál je vhodný aj pre maminy so svojím dcérami, ktoré už majú menštruáciu.

Čo Ti seminár prinesie:

  • stretnutie so ženami v spoločnom kruhu lásky a dôvery
  • nové informácie, ktoré môžeš aplikovať do svojho života a vydať sa na cestu spoznávania svojej ženskosti
  • opäť sa priblížiš bližšie k sebaprijatiu a sebaláske
  • roztancuješ všetky bunky svojho tela
  • hlbšie sa ponoríš do spojenia so svojím telom, svojím lonom a svojou cykličnosťou
  • otvoríš bránu ku vedomej sexualite, vášni v živote a radosti
  • spojíš sa so svojím malým dievčatkom, ktoré je vo vnútri každej jednej z nás a túži byť prijaté a milované

Súčasťou seminára budú meditácie, tanec, techniky sebaspoznávania, zdieľanie, teplo a láska ženského kruhu, kde každá môže byť sama sebou, kde môžeš ukázať svoje zranenia, bolesti, kde sa môžeš naplno uvoľniť a načerpať novú energiu a podporu v kruhu sestier.

Teším sa na každú jedno z Vás.

S láskou Martina Magdaléna.

Kedy – 5.6.2021 od 09.30hod – 17.30hod.

Kde – Rožňava, Cyrila Metoda 4

Cena – 30€

Záväzné prihlásenie je až po zaplatení celej sumy 30€.

Prihlasovať sa môžete cez tento formulár:

V prípade záujmu o viac informácií sa môžeš registrovať tu:

Loading

Podrobnosti

Dátum:
5. júna 2021
Čas:
9:30 - 17:30 CEST
Cena:
30€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Rožňava – Cyrila a Metoda 4
Cyrila a Metoda 1706/4
Rožňava, 048 01 Slovenská republika
+ Google Map

Organizátor

Martina Magdaléna
Phone
+421 907 794 726
Email
terapie@martina-magdalena.sk
Organizátor - zobraziť webovú stránku
Minimálne 4 znaky