fbpx
Mentorka
Stručné informácie

Konzultantka a mentorka pre organizácie pôsobiace vo vzdelávaní žien a mládeže.

Konzultantka a mentorka pre organizácie pôsobiace vo vzdelávaní žien a mládeže. Spolupracuje so ženami z rôznych kútov sveta (Európa, Kanada, Amerika, Afrika). Jej vášňou je vzdelávanie, seba- rozvoj, vedomý dopad na jednotlivcov a spoločnosť, ako aj na planétu.

Som konzultantka a mentorka pre mimovládne organizácie. Takmer 10 rokov pôsobím v občianskom sektore, prevažne v organizáciách venujúcim sa vzdelávaniu a zamestnateľnosti mládeže a žien. Absolvovala som niekoľko dlhodobých zahraničných pobytov (pracovných, študijných, dobrovoľníckych) v rôznych krajinách – Belgicko, Maďarsko, Bosna a Herzegovina, Severné Macedónsko. Viedla a organizovala som medzinárodné aj lokálne projekty prevažne na rozvoj občianskeho aktivizmu aj podnikateľských zručností a líderských zručností. V súčasnosti spolupracujem ako konzultantka pre dlhodobú stratégiu, líderstvo a sociálny dopad so ženami, ktoré vedú organizácie z rôznych kútov sveta (Európa, Kanada, Afrika). Som súčasťou medzinárodnej siete úspešných žien a líderiek: Global Institute for Evolving Women. Mojou vášňou je vzdelávanie, seba- rozvoj, vedomý dopad na jednotlivcov a spoločnosť, ako aj na planétu. Milujem tvoriť, hľadať kreatívne riešenia a prepojenia v osobnom živote ako aj pre lepšie fungovanie spoločnosti. Vo všetkom hľadám rovnováhu, a preto využívam jógu, meditácie a tanec pre osobný rozvoj a prepojenie mysle, tela a duše. Teším sa na spoločné kreatívne chvíle.

 

“Mojou najvyššou hodnotou je sloboda. Zmena začína vždy od nás samých, ak prevezmeme zodpovednosť za svoj život v prvom rade, môžeme následne priniesť reálnu pozitívnu zmenu aj pre naše okolie a spoločnosť.” 

Minimálne 4 znaky